Liste

Aradığınız hileyi bulmak için oyunun ilk harfine tıklayın.
A - B - C - D - E - F - G - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z -
Metin2 Hileleri - Silkroad online - Bitefight - Hero Online

Gta Vice City” yamaları, oyunun senaryosu, karakteri ve daha fazlasını inceleyip yeniden gündeme taşıyoruz. Gelin bakalım Gta Vice City de neler olmuş ve neler oluyor.

GTA VICE CITY

“Gta Vice City” nin senaryosu ile başlayalım yazımıza. Başrol kahramanımız “Tommy Vercetti”, Vice City’ nin eski patronunun oğlu Sonny Forelli tarafından şehre bir adamı öldürmesi için gönderilir. İşini yapan Tommy yakalandı ve 15 yıl hapse mahkum edildi. 15 yılın ardından Vice City’ e dönen Tommy kendisini korumayan Sonny’ den öcünü almak için şehirdeki tüm işlere el atmaya başlar. Her iş içinde Sonny’ nin adamları karşısında veya peşindedir. Çünkü bu durum Forelli ailesinin Vice City’ deki itibarını yok etmeye başlamıştı. GTA’ nın en sevilen versiyonlarından olduğunu ve yarım milyarı aşan kullanıcıya ulaştığı günleri düşünürsek Vice City’ nin önemini daha net belirtebiliriz.
Bu ilginin ve verilen önemin altında yatanları irdeleyelim. Oyunun bugün bile sevilen uygulamalar arasında yer almasının bize göre en belirgin sebebi sayısız “Vice City Yaması” yani “Vice City Patch” i olmasıdır. Ülkemizde de üretilen yamalarla oyunun güncelliğinin kaybolmaması onu değerli kılmıştır. Diğer taraftan Gta türü oyunların içeriğinde “Silahlı Oyunlar”, “Motorlu Araç Oyunları” ve “Strateji Mantığı” nın bulunması bu oyunu her versiyonda liste başlarına taşımıştır. “Counter-Strike” severler için silah çeşitliliği ve görevler, “Need For Speed” gibi özellikle otomobilli oyun severler için sokaklardaki tüm araçlara erişebilirlik! İşte bunların hepsi bir tek oyunda olunca oyunun değeri asla kaybolmuyor.

GTA VICE CITY SPIDERMAN PATCH

Gelelim dilimizden düşmeyen ve her biri ayrı bir yenilik katan yama eklentilerine. Ülkemizle ilişkili olarak “Gta İstanbul City”, “Gta Türkiye Modu”, “Gta Kurtlar Vadisi Modu” gibi yamalar ile güncelliğini bugün bile sürdüren bir oyun Vice City. İstanbul yamasında tüm detaylar düşünülmüş. Gökyüzünde THY uçağı, karada kartal taksisi ile bizim Tommy Vercetti. Bunlar sadece bizim ülkemizde tasarlanan yamalar elbette. Dünya çapında yaklaşık olarak 500 çeşit yaması olan bir oyun Vice City. Elbette bir nedeni daha var bu versiyondan vazgeçilmemesinin. O da yeni versiyonların çıkması ile istenen donanımsal özelliklerin karşılanamaması. “Gta San Andreas” ın da yakın özellikler istemesi oyunun takipçileri için güzel haberdi sonrası için olmasa da.

Sonuç olarak efsane oyunlardan olan Vice City incelememizde sona geldik bizde. Yamaları ile eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz bir oyun.

Herkese iyi eğlenceler

0 Response to "Gta Vice City-GTA"

Yorum Gönder

Son Konular

Arşiv

Metin2 Hileleri - Oyunlar - Oyun Oyna