Liste

Aradığınız hileyi bulmak için oyunun ilk harfine tıklayın.
A - B - C - D - E - F - G - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z -
Metin2 Hileleri - Silkroad online - Bitefight - Hero Online

Maxis isimli oyun geliştirici şirket tarafından geliştirilmiş olup oyun dünyasının devi “Electronic Arts”ın alt kuruluşlarından biri olan “EA Games” tarafından yayınlanmış bir yaşam simulasyon oyunudur. “The Sims 2” ya da “Sims 2” olarak bilinen oyunun bugün yaklaşık olarak 2,5 Milyar oyuncusu bulunmaktadır.

The Sims 2

Bilgisayar oyunları tarihinde en çok satılan oyun olan “The Sims”in devamı niteliğinde üretilen “The Sims 2”de de sanal dünyada ki yaşamınıza dilediğiniz gibi yön verebiliyorsunuz. 7 Aralık 2004 tarihinde satışa sunulan oyun, ilk on gün içerisinde bir milyon lisanslı ürün satışı rakamına ulaşmıştır. Bu denli rağbet görmesinin birkaç nedeni olabilir. Bunlardan ilki birçok eklenti ile özgünlük kazandırılabilir olması. Bir diğeri ise insanların sanal dünyada da olsa yaşama hükmetme arzusunu tatmin eden bir oyun olmasıdır. Bunu gerçek hayattaki her alanın sanal dünyadaki karşılığında yapabiliyor olmak heyecan veriyor olsa gerek.

The Sims 2

The Sims 2 aynı zamanda PC, Mac OS X, ve aralarında cep telefonlarının, el konsollarının da bulunduğu birçok platform için de üretilmiştir. Bu sebeple ulaştığı kullanıcı sayısı da bir hayli fazladır. Gün geçtikçe çeşitli ek paketlerle oyun genişlemekte ve geliştirilmektedir.

The Sims 2

“The Sims 2” oyuncuları oluşturmuş oldukları karakterlerin görünüşlerini diledikleri gibi oluşturabilir, dilerse oyun içinde evlendirip mesut bir yuva sahibi edindirebilir, hatta çocuklarının olmasını sağlayabilir. Oyunun herhangi bir sonu yoktur. Bu yönü ile gerçek yaşamdan ayrılan bir senaryo. Sanal dünyada ölümsüz bir yaşam, yani siz oluşturun bir karakter ve onu çocuklarınıza miras bırakın. Elbette bu için espri tarafı. Sürekli oynanmaya devam edildiği sürece oluşturulan sim veya simlerin yaşam ağaçları sürekli genişleyebilir. Oyun içerisinde yaratılan simler kontrol edilip komutlar verilebilir, aynı zamanda kontrol simlere bırakılıp kendi kendine yaşam kararları vermesi de izlenebilir.

The Sims 2

Son olarak oyunumuzun ek paket listesi;

The Sims 2 University
The Sims 2 Nightlife
The Sims 2 Open For Business
The Sims 2 Pets
The Sims 2 Seasons
The Sims 2 Celebration! Stuff

Şeklinde maddeler halinde paylaştığımız “The Sims 2 Eklentileri” ile “The Sims 2” oyun incelememize burada noktayı koyuyoruz.

Herkese iyi eğlenceler.

0 Response to "The Sims 2"

Yorum Gönder

Son Konular

Arşiv

Metin2 Hileleri - Oyunlar - Oyun Oyna