Liste

Aradığınız hileyi bulmak için oyunun ilk harfine tıklayın.
A - B - C - D - E - F - G - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z -
Metin2 Hileleri - Silkroad online - Bitefight - Hero Online

Ortaçağ Avrupa’ sının doğunun baharat ve ipek ihtiyacını karşılayan “İpek Yolu” nu konu alan “Silkroad Online”, Çin'den başlayarak “Orta Asya” dan geçen ve Türkiye üzerinden Avrupa’ ya uzanan yolda geçiyor. Oyunu bilgisayarınıza indirmeniz ve oynamanız ücretsiz. Fakat “Knight Online” da olduğu gibi daha sonra oyun içi çeşitli eşya ve servislere para ödeyerek sahip olabiliyorsunuz.

Silkroad Online

“Silkroad Online”, “Knight Online” ın başladığı kapıdan girerek ücretsiz çok oyunculu dünyalar kervanına yeni bir soluk getiriyor. Bu defa ülkemizin de tarih boyunca içinde olduğu ve hepimizin bildiği bir senaryoyu yani tarihi “İpek Yolu” nu konu almasından ötürü oyunun ülkemizdeki severlerinin sayısında artış görünmektedir.

“Knight Online” ile gözlere girmeye başlayan bu oyun türlerinin çoğunda olduğu gibi oyun dâhilinde karakterinizi ve karakter ekipmanlarınızı geliştirerek reel dünyada belirli ücretlere satabilirsiniz.

Silkroad Online

Bu gelişimleri sağlamak için yapmanız gerekenler nelerdir?

Eğer oyunda para kazanmak istiyorsanız kesinlikle ticaret yapacaksınız ya da hırsız olacaksınız. Çünkü avcıların çok büyük kazançları yok. Onların kârları kervan korumak ve yaratık kesme ile gelecek paraları toplamaktır. Hatta yaratıklardan güzel eşyalar düşerse, onları güzel fiyata satabilirsiniz. Ancak devamlı geliri olan bir meslek değildir. Ayrıca tüccarlarda kervanbaşına kazanılan paranın artması için de yıldız sistemi yapılmıştır. Bu yıldız sistemine göre “Merchant” tan alınan mal yıldızlandırılır. En değerli mallar 5 yıldızdır. Ancak 5 yıldızlı mal alırsanız hırsızlara açık hedef olursunuz.

Silkroad Online

“Thief” lerin bu fırsatı kolladığını ve diğer şehre gidene kadar kervanınıza devamlı olarak saldırıda bulunurlar. Bu 5 yıldızlı kervanları sadece “Guild” ler ve büyük oyuncu grupları yapmaya cesaret edebiliyor. Diğer türlü 2–3 kişiyle yapılabilecek kervanlarda kesinlikle 5 yıldızlı mallara başvurmayın derim.

Silkroad Online

Ayrıca ticaretin kazançlı yönlerini ve geçmişe ait ipuçlarını bu oyunda bulabilirsiniz. Eğer Knight Online oynayan varsa orada tezgâh açmak olduğunu hatırlar. Ufak el tezgâhları açıp istediğimiz yerde yaratıklardan elde ettiğimiz eşyaları satabiliyoruz. Burada da böyle bir sistem var. Ne var ki biraz daha geliştirmişler. Tezgâhı açtığınız zaman oyuncular bir eşyayı beğendiyse sizle pazarlıkta bulunabiliyorlar. Bu sistem üzerinden açık arttırma bile yapmanız mümkün. Ayrıca o anda kimlerin tezgâhınızı incelediğini görebiliyorsunuz.

Silkroad Online

Bu oyunu, yapımcısının kendi web sitesinden indirdikten sonra ücretsiz olarak internet'ten oynayabilir ve geri de bıraktığımız tüm gizemi keşfedebilirsiniz.

Herkese iyi eğlenceler.

1 Response to "Silkroad-Silkroad online"


Yorum Gönder

Son Konular

Arşiv

Metin2 Hileleri - Oyunlar - Oyun Oyna