Liste

Aradığınız hileyi bulmak için oyunun ilk harfine tıklayın.
A - B - C - D - E - F - G - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z -
Metin2 Hileleri - Silkroad online - Bitefight - Hero Online

Şu ana kadar karada devam eden online savaş oyunlarını artık su üzerine taşıyalım. “SeaFight” korsanlık oyununa bir göz atalım. Bu güne kadarki en iyi text tabanlı oyun olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun oynandığı web sayfası “flash” tabanlıdır. Kendinize ait bir gemi ile karşılanıyorsunuz. Yapmanız gereken görevleri yaparak, yaratık öldürüp altın kazanıyorsunuz. Korsanlık sınavını bitirmenizin ardından “SeaFight” da yeni bölümlere yani diğer korsanlarında bulunduğu haritalar geçmiş oluyorsunuz. Kullanıcıyı ekrana bağlayan bir oyun olduğunu söylemek mümkün.

SeaFight

Bu açıklamalar ışığında “SeaFight” ı mükemmel bir online deniz savaşları veya korsanlık oyunu olarak adlandırabiliriz. Kısaca bahsettiğimiz görevlerin devamını irdeleyelim. Yaratıklar öldürmenizin yanı sıra başka korsanlarla veya NPC (oyun bot u olan) korsanlarla savaşabiliyorsunuz, geminize yeni mürettebat, yeni korsanlar ve yeni donanımlar (silah, top vs gibi) alıp satabiliyorsunuz.

“Seafight” ın yapımcısı olan firma “DarkOrbit” tir. “Bigpoint” e ait resmi oyunun sitesine girerken izleyebileceğimiz kısa film sizleri de heyecanlandıracaktır. Oyunun sıkıcı yanı “Karayip Korsanları” ndan beri her türlü korsan ve yelken oyunlarından duyduğumuz “Tortuga” müziğinin burada da karşımıza çıkması oluyor. Oyunun menüleri gayet kullanışlı ve hızlı erişim sağlıyor.

SeaFight

Oyuna 10000 altın başlıyorsunuz. Oyunda ilk iş olarak tersaneye göz atabilirsiniz. Gemi oluşturma alanı nasıl veya oyunumuzun uygulanma sahalarının detaylarına takılabilirsiniz. Daha sonra geminize bir isim veriyorsunuz. Bu kısımdan sonra da silahlar menüsüne geçiyorsunuz. Top, gülle, zıpkın gibi silahlarla geminizi kuşatıyorsunuz. Bunu yaparken oyuna girerken standart sunulan altınlardan harcayarak karşılamaya çalışıyorsunuz. Her şey tamamsa ava ve savaşa hazırız demektir.

SeaFight

“Barınak” adı altındaki bir menüde kendinize birkaç tane korsan ayarlayabilirsiniz. “Filo” adındaki bir diğer menüde de ittifak kurmak adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Elbette bunun için 30000 altınınız varsa. Bu can alıcı noktadan sonra tek başınıza canavarlar öldürüp veya dişinize göre bir rakiple deniz savaşı yaparak altın kazanabilirsiniz. Oyunun bu noktasından sonrası kişisel zevkinize kalmış bir durum. “SeaFight” oyun incelememize burada noktayı koyuyoruz.

Herkese iyi eğlenceler.

0 Response to "SeaFight"

Yorum Gönder

Son Konular

Arşiv

Metin2 Hileleri - Oyunlar - Oyun Oyna