Liste

Aradığınız hileyi bulmak için oyunun ilk harfine tıklayın.
A - B - C - D - E - F - G - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z -
Metin2 Hileleri - Silkroad online - Bitefight - Hero Online

Uzakdoğu’ nun mistik geçmişini konu edinen “Metin 2”, dövüş sanatlarının sanal dünyadaki Fantastik İmparatorluğunda doğuya has oyuncu Karakterleri ve Mimari tasarımlarla karşımızda. “Ymir Entertainment” tarafından hazırlanan oyunumuz kimilerine göre sıkıcı olsa da henüz yolun başında olan ve gelişimine destek olacağımızın bir online oyundur.

Metin2, Metin 2

“Metin2” oynayan kullanıcılar için seviye artışları ve bunun sonucunda açılan 2 tür özellik altında seçilebilecek 4 adet sınıf var. “Metin 2”, rakiplerinin karşısında sistem gereksinimlerine oranla harika üç boyutlu grafikler sunmaktadır. Dinamik dövüş sistemine ek olarak uzun süren bir hikâyeye sahiptir. “Metin2” oynarken savaş zamanı beklemekle sıkılmayacaksınız. Çünkü oyuncuların yapabileceği birçok aktivite mevcuttur. Bunlar arasında sırasıyla ulusal savaşlar, birlik sistemi, balık tutma, madencilik, çukur kazma, simya, kişisel market ve benzeri şeklinde aktiviteler mevcuttur. “Metin 2'” de oyuncular yeni bir dövüş tarzı olan çok hedefli dövüş sistemi deneyimini yaşayacaklar. Bu savaş tarzında oyuncular özgürce hareket edebilmektedir. Milyonlarca canavarın bulunduğu noktalarda epik (destansı) bir savaş olanağı tanır. “Metin2” sahip olduğu gizemli ve üç boyutlu dünyasında çok fazla boş zamanınız olacağını sanmıyoruz.

Metin2, Metin 2

“Metin 2” Oynamaya başladığınızda, uzak doğunun köylerinden geçerek Asyalı savaşçıların yer aldığı savaş ortamlarının sizi büyülemesine izin vermelisiniz. Pek çok online oyun rakibi olduğundan ve bu oyunların bir kısmından geç olarak piyasaya sürülmesinden ötürü çoğunlukla itici gelen “Metin 2”, aslında keşfinizi bekleyen büyülü bir dünyadır.

Metin2, Metin 2

Oyun içerisinde yer alan akıllı yaratıklar, sana gruplar halinde saldıracaklardır. Ne var ki, çok hedefli dövüş tarzının bulunması nedeni ile tek seferde birden çok canavara ağır zararlar verebilirsiniz. Dikkatli olmanız gereken nokta, canavarlardan birini öldürdüğünüzde diğerlerinin peşinizi bırakacağı düşüncesine kapılmayın. Çünkü tam ensenizde olacaklardır.

“Metin 2 Taşları” yada “Metin2 Taşları” şeklinde sorgulanan oyun içerikleri nedir, gelin beraber göz atalım.

- Metin taşlarından taş kırılana kadar belirli aralıklarda metini koruyan slotlar çıkar. Bu aralıklarda bir sonraki belirli zamana kadar ikinci bir slot çıkmaz. Örnek vermemiz gerekirse; “Metin 2 Taşı” nın canını yarıya indirdiniz bir slot çıktı. Siz slotu kesene kadar taşın canı yeniden doldu. Taşın canını tekrardan yarıya indirene kadar tekrar slot çıkmaz.

- Kendi levelinizden 10 level aşağı metin taşlarını kesmeniz önerilmez. Çünkü çoğu boş çıkacaktır bu da size oyun içinde zaman kaybettirecektir..

- “Metin 2 Taşı” keserken kişi sayısının 5 i geçmemesine özen gösterin. Özellikle sizinle aynı level bir taşa 10 – 15 kişi saldırırsanız muhtemelen boş çıkacaktır. Bu gibi kazanımlarda karşınıza çıkacak kısıtlamalara uymalısınız.

- At üzerinde kesmeniz önerilir. Çünkü atak seviyeniz artacağından seri olacaksınız. Ayrıca savaşçı bir karaktere sahipseniz çift el silahlar kullanarak “Metin 2 Taşı Kesme”niz daha kolay olacaktır.

Metin2, Metin 2

Diğer rakiplerinde “Clan” olarak adlandırılan topluluklar “Metin2” içerisinde “Lonca” olarak adlandırılıyor. Güçlü bir lonca oluşturarak ya da üyesi olarak, imparatorluğunuzun tüm kontrolünü ele geçirin. Bir loncanın üyesi olarak “Metin 2 Lonca Savaşları”nın sonuçları Lonca’nın tüm üyelerini ve loncanın kendi seviyesini etkileyecektir. Oyun içerisinde nadir olarak bulunan sığınaklardan birine sahip olmak için savaşmalısınız. Loncanızın gücü arttıkça sığınağınızdaki “Oyuncu Olmayan Karakterleri” kullanabilir ve onları savaşlarda faydalı olmaları için eğitebilirsiniz.

Metin2, Metin 2

Metin 2 de Kıtalara Hükmetmek Mi?

Vay canına, bir online oyun içerisinde oluşturduğumuz Lonca önce imparatorluk olacak ve daha son güçlendikçe bulunduğu kıtaya hakim bir uygarlık olacak. Senaryonun bu kısmı bize “Moğol İmparatorluğu”nu hatırlattı. Birlikte yaptığınız savaşlarda kıtanın kontrolü için diğer imparatorluklardan gelen oyunculara karşı savaşacaksınız. Kazanan imparatorluk para ve toprak elde edecek. Daha yüksek bir askeri rütbenin yanı sıra Ün ve Onur kazanacaktır. Dahası diğer lonca üyelerine gelecekteki savaşlarda liderlik edeceksiniz. Sizlerinde bildiği gibi bu gelişmeler bir savaşçının isteyeceği en temel olgulardır.

Metin2, Metin 2

Başarıyla tamamladığınız görevlerin ardından bir at kazanacaksınız. Ata binerken kıta üzerinde daha hızlı hareket edecek ve savaşlarda avantaj elde edeceksiniz. Bir diğer özel durum ise “Metin 2’de Balık Tutma” becerisidir. Bu durumu asla hafife almamalısınız. Çünkü balık tutma beceriniz arttıkça daha değerli şeyleri avlayabileceksiniz. Avladığınız şeylerden savaşlar sonrasında kendinizi tedavi etmek ya da daha güçlü büyü özellikleri için iksirler yapabilirsiniz. Aldığınız sonuçlar seviyenize, kullandığınız av aracına ve yeme göre değişebilir.

Metin2, Metin 2

Metin 2 de Ne kadar Hünerlisin?

“Metin2 Char”ınızın hünerleri arttıkça sahip olduğunuz eşyalarınızı güçlendirmenin birçok yoluna sahip olacaksınız.

İşte böylesine farkları ve ufak detaylarda gizli güçlerin saklandığı bir oyun, “Metin 2”. Oyunumuz hakkında söyleyeceklerimize burada son veriyoruz. Geride bıraktığımız tüm gizemli detaylar oyunu oynayarak sizlerin keşfine bırakıyoruz.

Herkese iyi eğlenceler…

hile sitesi:metin2-oyunu.blogspot.com

2.hile sitesi:metin2hilelerim.blogspot.com

0 Response to "Metin2"

Yorum Gönder

Son Konular

Arşiv

Metin2 Hileleri - Oyunlar - Oyun Oyna