Liste

Aradığınız hileyi bulmak için oyunun ilk harfine tıklayın.
A - B - C - D - E - F - G - G - H - I - J - K - L - M - N - O - P - Q - R - S - T - U - V - W - X - Y - Z -
Metin2 Hileleri - Silkroad online - Bitefight - Hero Online

“Hero Online”, Netgame şirketi tarafından 2005 yılında üretilmiştir. İlk pazarı olan Kore’de daha çıkar çıkmaz en populer ilk beş oyun arasına girmesi ile dünya’ yı şaşkına çevirdi. Bu büyük başarı sadece Kore ile de sınırlı kalmadı. Tüm uzak doğu ülkelerinde özellikle Çin, Tayvan ve Japonya da oyun büyük bir beğeni ile karşılandılar. “Hero Online” aynı başarıyı 2006 yılının son çeyreğinde girdiği Kuzey Amerika da tekrarlandı.

Hero Online Oyun İncelemesi

Reel dünyadaki dövüş sanatlarının birçoğunun benzeri dövüş stilleri oluşturulmuş. Kısaca “Hero Online” da oyuncular bir dizi çeşitli dövüş stili, silahlar, beceriler, odak noktaları ve yetenek setleri arasından tercih yapma imkânına sahip olacaklardır. Ancak “Hero Online” nı bu bağlamda diğer rakiplerinden ayıran özelliği; oyuncuların bu seçenekleri birbirlerinden bağımsız olarak seçebilmeleridir.

Hero Online Oyun incelemesi

Hero Online için söylenebilecek birçok şey var! Örnek vermemiz gerekirse; “Heman” (Himen) misali kaplan sırtında olmasak da gayet mükemmel görselliğe sahip kedicilerimiz olabiliyor. Oyuna derinlik kazandıran bir sürü artı özellik yer almaktadır. “Hero Online” nı oynadığınızda sürekli olarak her bir seviyede oyuna olan ilginizi canlı tutacak yeni yönler ve ve daha fazla özellikler bulacaksınız. Oyuncunu gerçekte kendisi için önemli olan ve yapabileceği birçok şey bu oyunda mevcuttur. Örneğin; Evcil hayvan sistemi, beceri sistemi, PvP sistemi, teması ve hareket sistemi “Hero Online” na özgü özelliklerdir.

Heman, Himen, iskeletor, göklerin gücü adına...

Hero Online

“Hero Online Oyun İncelemesi”ne burada noktayı koyuyoruz. Meraklı olduğunuz tüm konular için sizi bir kahraman olmaya “HERO ONLINE” a davet ediyoruz.

Herkese iyi eğlenceler…

0 Response to "Hero Online"

Yorum Gönder

Son Konular

Arşiv

Metin2 Hileleri - Oyunlar - Oyun Oyna